1 kwietnia 2017 redakcja

Przemo na podium w Gnieźnie

pawlicki6647


Przemysław Pawlicki zajął II miejsce w Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, który odbył się na torze w Gnieźnie. Przemek w całych zawodach zdobył 16 punktów. W biegu finałowym od Pawlickiego okazał się Oskar Fajfer, trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Buczkowskiemu.


Punktacja indywidualna:
1. Oskar Fajfer (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 14 (3,t,3,0,3,2,3)
2. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów) – 16 (2,1,2,3,3,3,2)
3. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 13 (0,3,2,2,2,3,1)
4. Mirosław Jabłoński (GTM Start Gniezno) – 9 (1,w,3,w,3,2,0)
5. Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław) – 15 (2,3,3,3,3,1)
6. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 12 (3,3,1,3,1,1)
7. Maksim Bogdanow (Lokomotiv Daugavpils) – 12 (2,3,2,3,2,0)
8. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 11 (3,2,3,1,2,0)

9. Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 6 (3,0,1,2,d)
10. Adrian Gała (GTM Start Gniezno) – 6 (0,1,2,2,1)
11. Marcin Nowak (GTM Start Gniezno) – 6 (1,2,0,2,1)
12. Eduard Krcmar (GTM Start Gniezno) – 5 (1,1,0,1,2)
13. Oliver Berntzon (GTM Start Gniezno) – 5 (2,1,0,1,1)
14. Krzysztof Jabłoński (GTM Start Gniezno) – 4 (0,2,1,1,0)
15. Kjastas Poudżuks (Lokomotiv Daugavpils) – 3 (1,2,d,d,d)
16. Wadim Tarasienko (Polonia Piła) – 1 (0,0,1,0,0)
17. Patryk Fajfer (GTM Start Gniezno) – 0 (0)
18. Damian Stalkowski (GTM Start Gniezno) – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. (65,68) O. Fajfer, Pawlicki, M. Jabłoński, Tarasienko
2. (65,40) Łaguta, Milik, Puodżuks, Gała
3. (65,68) Okoniewski, Berntzon, Nowak, K. Jabłoński
4. (65,75) Dudek, Bogdanow, Krcmar, Buczkowski
5. (66,99) Dudek, Nowak, Gała, Stalkowski (d/4)
6. (66,65) Buczkowski, Puodżuks, Berntzon, Tarasienko
7. (66,16) Milik, K. Jabłoński, Krcmar, P. Fajfer
8. (65,88) Bogdanow, Okoniewski, Pawlicki, Łaguta
9. (67,76) O. Fajfer, Bogdanow, K. Jabłoński, Puodżuks (d/4)
10. (66,37) Okoniewski, Gała, Tarasienko, Krcmar
11. (66,44) M. Jabłoński, Buczkowski, Łaguta, Nowak
12. (65,47) Milik, Pawlicki, Dudek, Berntzon
13. (66,27) Milik, Buczkowski, Okoniewski, O. Fajfer
14. (66,37) Dudek, Łaguta, K. Jabłoński, Tarasienko
15. (66,32) Bogdanow, Gała, Berntzon, M. Jabłoński (w/u)
16. (66,09) Pawlicki, Nowak, Krcmar, Puodżuks (d/4)
17. (66,32) O. Fajfer, Krcmar, Berntzon, Łaguta (d/4)
18. (65,84) Milik, Bogdanow, Nowak, Tarasienko
19. (66,92) M. Jabłoński, Okoniewski, Dudek, Puodżuks (d/4)
20. (66,22) Pawlicki, Buczkowski, Gała, K. Jabłoński

Półfinały:
21. (66,66) Buczkowski, O. Fajfer, Milik, Okoniewski
22. (67,07) Pawlicki, M. Jabłoński, Dudek, Bogdanow

Finał:
23. (??,??) O. Fajfer, Pawlicki, Buczkowski, M. Jabłoński

wyniki: sportowefakty.wp.pl