logo_czolowka3

NEWSY

Czytaj

Pierwsza runda GP z wynikiem 7 punktów!

Piotr Pawlicki ukończył pierwszą rundę GP w Krsko na Słowenii z wynikiem 7 punktów (2,1,2,1,1). Każdy taki występ to materiał zebrany do analizy i kolejne doświadczenie, z którego trzeba wyciągnąć wnioski i po prostu robić swoje. Zwycięzcą rundy był Martin Vaculik z 16 pkt. Na podium znalazł się także reprezentant Polski Patryk Dudek z wynikiem 13 pkt. Kolejna runda już 13 maja w Warszawie gdzie na torze staną Bracia Pawliccy zapisując się do historii światowego żużla!

PRZEMO Z DZIKĄ KARTĄ NA SGP NA NARODOWYM!!!

Przemysław Pawlicki z dziką kartą w Warszawie!
Przemysław Pawlicki wystartuje z dziką kartą 13 maja w LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Zawody rozegrane zostaną na PGE Narodowym w Warszawie. Weźmie w nich udział siedmiu reprezentantów Polski.

Oficjalne ogłoszenie nazwiska żużlowca, który otrzymał dziką kartę miało miejsce w czwartkowy wieczór podczas telewizyjnego studia LOTTO.
Read more

Wygrana Stali w pierwszym treningu

pawlicki1582Stal Gorzów pokonała FOGO Unię Leszno w pierwszym treningu punktowanym w stosunku 48:42. Na stadionie im. Edwarda Jancarza zaprezentował się tylko Przemek Pawlicki, który do mety dowiózł 9 punktów i bonus w pięciu startach. W zespole Byków nie wystąpił Piotr Pawlicki, który jest przeziębiony i został w Lesznie. Read more

Przemo na podium w Gnieźnie

pawlicki6647

Przemysław Pawlicki zajął II miejsce w Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, który odbył się na torze w Gnieźnie. Przemek w całych zawodach zdobył 16 punktów. W biegu finałowym od Pawlickiego okazał się Oskar Fajfer, trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Buczkowskiemu.

Read more

FOGO Unia Leszno – ROW Rybnik 57:33

piter5FOGO Unia Leszno pokonała w treningu punktowanym zespół ROW Rybnik 57:33. Kapitan leszczyńskiej Unii Piotr Pawlicki pojawił się na torze pięciokrotnie i dowiózł do mety 12 punktów i 2 bonusy. Punktacja poniżej.

Read more

Przemek z awansem do finału Złotego Kasku!

pawlicki9788W Rawiczu odbyła się jedna z trzech eliminacji Złotego Kasku, na torze Niedźwiadków wystartował Przemek Pawlicki. Kapitan Stali Gorzów w pięciu startach zdobył 13 punktów i został sklasyfikowany na II miejscu. Turniej wygrał Krzysztof Kasprzak, a trzeci był Szymon Woźniak. Finał Złotego Kasku zaplanowano 14 kwietnia na torze w Zielonej Górze. Read more

21 punktów Przema!

pawlicki7820We wtorek Przemysław Pawlicki skorzystał z gościnności działaczy rawickich Niedźwiadków i wziął udział w treningu punktowanym pomiędzy Kolejarzem Rawicz i Drużyną Gości. Przemek startował w jednej i drugiej ekipie, notując na swoim koncie duży komplet 21 punktów w siedmiu startach! Read more

FOGO Unia pewnie wygrała z Grudziądzem

piter14FOGO Unia Leszno pewnie pokonała zespół MRGARDEN Gkm Grudziądz w pierwszym tegorocznym treningu punktowanym. Leszczyńskie Byki zwyciężyły 57:33. Kapitan leszczynian dowiózł do mety 10 punktów i 2 bonusy, pojawiając się na torze czterokrotnie. Szczegółowe wyniki poniżej. Read more

FOGO POWER zwycięża w I rundzie SBPC

17467595_1332576510141006_726792332_nW sobotni wieczór na toruńskiej MotoArenie odbyła się pierwsza runda Speedway Best Pairs. W emocjonującym finale zespół FOGO Power zwyciężył, pokonując ekipę Boll Team. Piotr Pawlicki dla zwycięzców dowiózł do mety 11 punktów, z kolei Bartosz Zmarzlik 14 oczek. Poniżej szczegółowe wyniki. Read more